Kotouč rašplový na dřevo, 125x3x22,2mm, střední sek EXTOL PREMIUM
125x3x22,2mm, střední sek
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
kotouč rašplový na dřevo, O 125x3x22,2mm, střední sek
- k použítí do úhlové brusky k obrábění měkkého a tvrdého dřeva, sádrokartonu, lamina, plastů, pryže či odstranění lepidla a starých nátěrů
Parametry
- info: max. otáčky 13 000 ot./min.
- technické parametry: O 125x3x22,2mm, střední sek
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče rašplové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.312 kg |
| EAN: | 8595126982818 |
| Průměr: | 125 mm |
| Středová díra: | 22,2mm |
Video
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |