ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
kotouč řezný, diamantový, 125x20mm
Parametry
- technické parametry: 125x20mm
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: pro 8893020
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8595126969277 |
| Montážní otvor: | 20 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | neuvedeno |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 125 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Související produkty
900W, 125mm
Podobné produkty
Řezný kotouč RAPID 125×1×22,2 mm určený pro dělení konstrukční oceli, nerezových profilů a tenkostěnných materiálů. Vyznačuje se stabilní geometrií, nízkou tvorbou otřepů a...
125 mm, 22,2 mm
Řezný kotouč MAR-POL 125×1,2×22,2 mm – tenký a odolný kotouč pro rychlé, přesné řezání oceli i nerezu. Upínací otvor 22,2 mm je kompatibilní s běžnými úhlovými bruskami.
125 mm, 22,2 mm
125mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm