Kotouč řezný diamantový segmentový 350x10x25,4mm HEIDMANN
350mm, 25,4mm, 10mm, 4300/min., 80m/s
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč řezný diamantový segmentový 350x10x25,4mm HEIDMANN
Segmentový diamantový kotouč pro zpracování stavebních materiálů, jako jsou beton, cihly, dlažby, slín, pórobeton, keramické dlaždice.
Parametry
- vnější průměr: 350 mm
- průměr středového otvoru: 25,4 mm
- max. otáčky: 4300 ot/min
- 80 m/s
- výška pracovní části: 10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 5901477123016 |
| Montážní otvor: | 25,4 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | neuvedeno |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 350 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |