ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Kotouč řezný diamantový segmentový 400x10x32mm GEKO
Segmentový diamantový kotouč pro zpracování stavebních materiálů, jako jsou beton, cihly, dlažby, slínu, pórobetonu, keramických dlaždic. Disk s velmi vysokým obsahem diamantu, který je velmi dobrý při řezání. Nepřehřívá se a nevyvolává jiskru.
Parametry
- vnější průměr: 400 mm
- průměr středového otvoru: 32 mm
- max. otáčky: 3800 ot/min
- výška pracovní části: 10 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 5901477102004 |
| Montážní otvor: | 32 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | neuvedeno |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 400 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
0,05-60m, 1,5mm, 2x baterie LR03 AAA 1.5V
0.05-20m, ±2mm, -10– +40 °C, 2x1,5 V (AAA), 0,18kg
redukční kroužek 25.4mm
Podobné produkty
180mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
200mm, 25,4mm
150mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
180mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
Segmentový diamantový řezný kotouč MAR-POL 230 mm pro úhlové brusky. Vhodný k suchému i mokrému řezání betonu, kamene, cihel a stavebních materiálů. Vysoká životnost, přesný...
150mm, 22,2mm
Diamantový řezný kotouč RAPID 250x1,6x30 mm je profesionální řezný kotouč určený k přesnému řezání a opracování stavebních materiálů jako jsou keramické obklady, terakota,...
150mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm