ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Kotouč řezný diamantový segmentový na beton 350x25,4mm GEKO
Diamantový segmentový kotouč pro řezání betonu, žuly, železobetonu, mramoru a jiných tvrdých stavebních materiálů.
Vlastnosti produktu:
- průměr: 350 mm
- montážní otvor: 25,4 mm
- vysoká koncentrace diamantu
- výška diamantu 8,5 mm
- tloušťka diamantu 3,7 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 5901477127953 |
| Montážní otvor: | 25,4 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | 3,7 mm |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 350 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Hydraulické ruční štípací kleště na štípání ocelových drátů a betonářské oceli. Pro ocel průměr v rozsahu 4 - 12 mm. Střižná síla 45 kN. Materiál stříhací čelisti...
Sloupková magnetická vodováha KAPRO 341 s třemi libelami, elastickou šňůrkou a čtyřmi magnety pro snadné uchycení na dřevěné, plastové i kovové konstrukce. Dokonalý pomocník pro...
5 ks, průměr 1/2"-2", dvě libely, materiál ABS
napájení 230V/50Hz, příkon 30W, světelný tok 3000lm, stupeň krytí IP65, mech. odolnost IK08
Profesionální pákové hydraulické kleště Fortum 4900172 jsou určeny ke stříhání ocelových drátů, betonářských výztuží/armatur, řetězů, šroubů atp. v rozsahu střihu 4 - 16 mm....
LED lampa na stojanu KD1267 se světelným tokem až 2000 lumenů představuje ideální řešení pro osvětlení různých prostorů nebo pracovních ploch během renovací, malířských prací...
Magnetická sloupková vodováha s rohovým designem pro rychlé a přesné vyrovnání plotových sloupků, ocelových profilů a konstrukčních prvků. Ideální pro farmáře, zahradníky,...
Podobné produkty
150mm, 22,2mm
150x22,2mm
350mm, 32mm, 10mm
89mm, 10mm
350mm, 25,4mm, 10mm, 4360/min.
350mm, 32mm
400mm, 15/3mm, 25,4/20mm
300mm, 15/3mm, 25,4/20mm
průměr 230mm,průměr středového otvoru 22.23mm, tloušťka kotouče 2.8 mm, výška diamantu 12 mm, max. ot. 6600ot/min
Profesionální diamantový kotouč KAXL je navržen pro náročné řezání asfaltu, betonu, dlažby, mramoru, žuly i kameninových trubek. S průměrem 350 mm, výškou segmentu 10 mm a 24...
průměr 500mm, průměr střed. otvoru 25,4mm, tloušťka diamantu 3.7mm, výška diamantu 10mm, počet zubů 36, délka zubu 40mm
rozměr 230x22.2x10mm
průměr 230mm, středový otvor 22,23mm, max. otáčky 6600/min
průměr 230mm, průměr středového otvoru 22,23mm, max. otáčky 6600/min