Kotouč řezný na ocel, nerez, 230x2,0x22,2mm MAR-POL
230 mm, 22,2 mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
5,0
1 hodnocení
Kotouč řezný na ocel, nerez, 230x2,0x22,2mm MAR-POL
Vysoká kvalita je ovlivněna pečlivým výběrem a kombinací vysoce kvalitních surovin.
Kromě odolného materiálu, kterým je karbid křemíku (SiC), zaručuje odolnost a bezpečnost kotoučů především jejich promyšlená konstrukce: homogenní směs vysoce kvalitního brusného materiálu a syntetických pryskyřic, vyztužená vrstvami ze skelného vlákna.
- vnější průměr kotouče: 230 mm
- průměr otvoru: 22,2 mm
- tloušťka kotouče: 2,0 mm
- typ: plochý
Použití: řezání oceli, ideální pro řezání plechů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řezné kotouče na kámen, ocel, hliník |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.185 kg |
| EAN: | 5901969100075 |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Vnější průměr kotouče: | 230 mm |
| Vnitřní průměr kotouče: | 22,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A 26-020 Chmielnik Polska |