KRT010923 Vrták SDS PLUS do betonu 26x450mm KREATOR
26x450mm, SDS+
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
KRT010923 Vrták SDS PLUS do betonu 26x450mm KREATOR
Pro použití ve vrtacích kladivech s upínáním SDS-Plus. Vrtáky jsou určeny zejména pro vrtání do: beton, cihla, žula, zdivo apod.
- Rozměr 26x450 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtáky SDS Plus |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.782 kg |
| EAN: | 5400338051425 |
| Celková délka: | 450 mm |
| Průměr: | 26 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |