KRT070310 Brusný kotouč Ocel 115x6,0x22mm 2+1 (3ks) KREATOR
115x6,0x22mm, 3ks
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
KRT070310 Brusný kotouč Ocel 115x6,0x22mm 2+1 (3ks) KREATOR
BALENÍ OBSAHUJE
- 3x brusný kotouč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné na ocel a kámen |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.454 kg |
| EAN: | 5400338047848 |
| Průměr: | 115 mm |
| Středová díra: | 22mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |