ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
KRT084103 Diamantový kotouč segmentový 150mm EXPERT KREATOR
Segmentový. Tyto kotouče mají lepší chlazení, delší životnost a rychlejší řezání. Ideální pro řezání betonu, žuly, kamene, střešních tašek a dalších tvrdých materiálů.
- Rozměr 150 x 22,2 x 2 mm
- Max. 10200/min.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5400338072390 |
| Montážní otvor: | 22,2 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 150 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |
Související produkty
Drážkovací frézka POWERPLUS je ideální pomocník instalatérů, elektrikářů i domácích kutilů. Frézka dokáže do betonu, zdi s obkladem nebo podlah vytvořit drážky pro vedení kabelů...
Podobné produkty
350mm, 25,4mm
125mm, 22,2mm
350mm, 25,4mm
230 mm, 22,2 mm
125mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
230mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm