KRTGR8001 Sekera štípací sklolaminátová násada 600g 360mm KREATOR
600g, 360mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
KRTGR8001 Sekera štípací sklolaminátová násada 600g 360mm KREATOR
- Hmotnost 600 g
- Hlava z kované oceli
- Rukojeť sklolaminát
- Lehká ergonomicky tvarovaná rukojeť
- Typ: univerzální
- Rozměr 360 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekery |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 5400338069673 |
| Délka: | 360 mm |
| Druh sekery: | štípací |
| Hmotnost produktu: | 0,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |