ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
kotouč lamelový šikmý korundový, P36, O 150mm
Lamelové kotouče jsou používány nejčastěji na povrchové úpravy např. při odrezování, čištění odlitků, srážení hran, odstraňování laků, tmelů a barev případně na jemné rovinné broušení.
- vydutý tvar lamelového kotouče je možné, použít pro rovinné i plošné broušení a je vhodný také pro broušení na méně přístupných místec
- vnitřní průměr 22,2mm pro uchycení v úhlové brusce
Parametry
- info: Lamelové kotouče Extol Craft jsou určeny k poloprofesionálnímu a hobby dílenskému použití.
- technické parametry: P36, O 150mm
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotouče brusné lamelové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.174 kg |
| EAN: | 8595126977784 |
| Průměr: | 150 mm |
| Středová díra: | 22,2mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Podobné produkty
průměr 115mm, zrnitost P60
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
125mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
115mm, 22,2mm
průměr 125mm, max. otáčky 12200ot/min, středový otvor 22.2mm