Leštička 1400W, 180mm EXTOL INDUSTRIAL
230V/50Hz, 1400W, 180mm, M14, 3,4kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
leštička, 1400W
Leštička je určena k rychlému leštění zasucha např. automobilů, podlah, chromovaných povrchů, povrchové úpravy, voskování nebo odstraňování vodního kamene. Díky silnému motoru je vhodná na těžší leštící práce, kde potřebujete více síly. Leštičku lze s použitím brusného papíru na nosném kotouči či jiným kotoučem použít také k odstranění povrchové úpravy např. barvy, laku, dále rzi, patiny apod. Je také vybavena systémem pozvolného rozběhu a elektronickým systémem udržování stálého výkonu.
- ergonomická D rukojeť umožňuje snadno držet leštičku v libovolné poloze
- díky suchému zipu lze na nosný kotouč uchytit leštící kotouče i z jiného materiálu se suchým zipem (např. z plsti) pro vyšší efektivitu leštění vzhledem k povaze leštěného materiálu
- součástí balení je leštící kotouč z ovčího rouna
- leštička umožňuje nastavit 6 různých rychlostí leštění
- nízká hmotnost leštičky činí práci příjemnější, elektronický systém udržování stálého výkonu zajišťuje stejný výkon leštičky i při nízkých otáčkách a dovolí Vám pracovat stejně efektivně jako při vysokých otáčkách
- standardní velikost závitu vřetena M14 umožňuje instalaci i jiných kotoučů pro obroušení povrchové úpravy
Parametry
- extra: regulace rychlosti, pozvolný rozběh, systém udržování stálého výkonu
- hmotnost: 3,4kg
- napětí/frekvence: 230V/50Hz
- otáčky: 1300-3900/min
- průměr kotouče: 180mm
- příkon: 1400W
- závit vřetene: M14
- značka: EXTOL INDUSTRIAL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autoleštičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.4 kg |
| EAN: | 8595126979863 |
| Max. průměr kotouče: | 180 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Příkon: | 1400 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |