Metr svinovací, 7,5m, š. pásku 25mm EXTOL PREMIUM
7,5m, 25mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
metr svinovací, 7,5m, š. pásku 25mm
Parametry
- info: II. tř. přesnosti, pryžový obal
- technické parametry: 7,5m, š. pásku 25mm
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svinovací metry a pásma |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.412 kg |
| EAN: | 8595126979016 |
| Délka: | 7,5 m |
| Provedení: | svinovací metry |
| Šířka pásku: | 25 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |