30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
metr svinovací, 5m, š. pásku 19mm
- pryžový obal s ergonomickou protiskluzovou úpravou chrání plastové tělo metru
Parametry
- info: II. tř. přesnosti, pryžový obal
- technické parametry: 5m, š. pásku 19mm
- značka: EXTOL CRAFT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svinovací metry a pásma |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.219 kg |
| EAN: | 8595126903738 |
| Délka: | 5 m |
| Provedení: | svinovací metry |
| Šířka pásku: | 19 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |