ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Momentový klíč 1/2", 28-210Nm TVARDY
Momentový klíč profesionální polské značky Tvardy 1/2", 28-210 Nm. Klíč je vyroben z vysoce kvalitní chrom-vanadové oceli (CrV).
Vlastnosti produktu
- regulace točivého momentu v rozsahu 28 - 210 Nm / 2,9 - 21,4 KPS
- robustní rukojeť zajišťuje bezpečné uchopení klíče
- klíč z vysoce kvalitní oceli CrV
- gravírovaná stupnice na hřídeli
- blokace klíče
- stopka 1/2"
- pravý / levý přepínač
Technické specifikace
- Materiál: vysoce kvalitní ocel CrV
- Zásuvka: 1/2"
- Pracovní rozsah: 28 - 210 Nm
- Přepínač: doprava / doleva
- Délka: 460 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klíče momentové, násobiče momentu |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.604 kg |
| EAN: | 5901477142512 |
| Kroutící moment: | 28-210 Nm |
| Typ: | momentový klíč |
| Upínací čtyřhran: | 1/2" |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Univerzální ráčnové klíče MAR-POL – 5ks pro pohodlné šroubování v těsných prostorech.
Stavitelná podpěra pod karoserii GEKO G02160 s nosností 3 tuny, výškovým rozsahem 290–420 mm a bezpečnostním pojistným kolíkem je spolehlivou a bezpečnou servisní pomůckou pro...
Sada tří rázových hlavic GEKO (17, 19, 21 mm) s ochranným plastovým krytem pro bezpečnou práci s ALU koly. Vhodné pro rázové utahováky, vyrobeno z odolné Cr-Mo oceli.
3/16", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 5/8"
Ruční stahovák pružin MAR‑POL 380 mm – univerzální sada 2 ks pro bezpečné stažení a výměnu pružin.
20/40bar, 10m, 10/17mm
4t, 95-550mm
1/2", 16ks, 10-32mm, kufr
Sada nástrčných rázových hlavic GEKO 1/2" s 13 kusy v rozsahu 10-27 mm je profesionálním příslušenstvím pro pneumatické a elektrické rázové utahováky. Díky zesílené konstrukci z...
Profesionální sada rázových hlavic 1/2″ na ALU disky BJC. Sedm velikostí 17, 19, 21, 22, 23, 24, 27 mm, ochranné plastové kryty a pevný kufr pro bezpečnou práci bez poškrábání.
2ks, 18x60cm, výška 1,8cm, polypropylen
uchycení 3/4", 8ks, 10-32mm, kufr
Podobné produkty
Momentový klíč MAR‑POL 1/2″ s rozsahem 35–300 Nm (Ft‑Lb, Mkg). Robustní CrV konstrukce, délka 640 mm a přesné nastavení pro profesionální i domácí utahování šroubů.
3/8", 19-110Nm, 370mm
1/4", 5 - 25Nm, 270mm
1/2", 28-210Nm, CrV ocel, hlavice 17, 19, 21mm
1/4",5-25Nm, 270mm
1/2", 40-200Nm, CrV ocel,
1/4", 5-25Nm, CrV ocel,
uchycení 1/2", utah. moment 60-330Nm,
upínání 1/2", utah. moment 60-340Nm, délka 585mm
upínání 1/2", utah. moment 40-200Nm, délka 531mm
upínání 1/4", utah. moment 4.5-30Nm, délka 350mm
upínání 1/4", utah. moment 1-6Nm, délka 85cm, obousměrné utahování
uchycení 1", utah. moment 450-1500Nm,