ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Momentový klíč 1/4'', 5-25Nm TVARDY
Momentový klíč profesionální polské značky Tvardy 1/4" 5-25 Nm. Klíč je vyroben z vysoce kvalitní chrom-vanadové oceli (CrV).
Vlastnosti produktu
- regulace točivého momentu v rozsahu 5 - 25 Nm / 51 - 255 cm/kg
- robustní rukojeť zajišťuje bezpečné uchopení klíče
- klíč z vysoce kvalitní oceli CrV
- gravírovaná stupnice na hřídeli
- blokace klíče
- stopka 1/4 "
- pravý / levý přepínač
Technické specifikace
- Materiál: vysoce kvalitní ocel CrV
- Zásuvka: 1/4 "
- Pracovní rozsah: 5-25 Nm
- Přepínač: doprava / doleva
- Délka: 270 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klíče momentové, násobiče momentu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5901477142536 |
| Kroutící moment: | 5-25 Nm |
| Typ: | momentový klíč |
| Upínací čtyřhran: | 1/4" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Vyprošťovací kladkostroj MAR-POL s nosností 2 tuny a dvěma háky pro vyprošťování vozidel, tahání břemen a lesní práce. Díky kvalitnímu ocelovému lanu a robustní konstrukci s...
Řetězový kladkostroj GEKO s nosností 3000 kg a výtahovou výškou 2,5 m pro zdvihání těžkých předmětů ve vertikální rovině v autoservisech, dílnách, skladech i výrobních halách...
230V, 1080W, 20-550°C
Stavitelná podpěra pod karoserii GEKO G02160 s nosností 3 tuny, výškovým rozsahem 290–420 mm a bezpečnostním pojistným kolíkem je spolehlivou a bezpečnou servisní pomůckou pro...
2t, 135-315mm, 200mm
3t, 135-500mm, délka rukojeti 90cm
Podobné produkty
Momentový klíč MAR‑POL 1/2″ s rozsahem 35–300 Nm (Ft‑Lb, Mkg). Robustní CrV konstrukce, délka 640 mm a přesné nastavení pro profesionální i domácí utahování šroubů.
300mm/12", Crv
200mm/8", CrV
40-200Nm, LED, kufr
1/2", 28-210Nm, CrV ocel, hlavice 17, 19, 21mm
1/4",5-25Nm, 270mm
Klíč nastavitelný, 250 mm, rozsah 0-35 mm, materiál CrV
300 mm, rozsah 0-41 mm, materiál CrV
1/2", 40-200Nm, CrV ocel,
1/4", 5-25Nm, CrV ocel,
uchycení 1/2", utah. moment 60-330Nm,
upínání 1/2", utah. moment 60-340Nm, délka 585mm
upínání 1/2", utah. moment 40-200Nm, délka 531mm