ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Momentový klíč 3/8'', 19-110Nm TVARDY
Momentový klíč profesionální polské značky Tvardy 3/8'', 19-110 Nm. Klíč je vyroben z vysoce kvalitní chrom-vanadové oceli (CrV).
Vlastnosti produktu
- regulace točivého momentu v rozsahu 19 - 110 Nm / 1,9 - 11,2 KPS
- robustní rukojeť zajišťuje bezpečné uchopení klíče
- klíč z vysoce kvalitní oceli CrV
- gravírovaná stupnice na hřídeli
- blokace klíče
- stopka 3/8 "
- pravý / levý přepínač
Technické specifikace
- Materiál: vysoce kvalitní ocel CrV
- Zásuvka: 3/8 "
- Pracovní rozsah: 19-110 Nm
- Přepínač: doprava / doleva
- Délka: 370 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klíče momentové, násobiče momentu |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.049 kg |
| EAN: | 5901477142529 |
| Kroutící moment: | 19-110 Nm |
| Typ: | momentový klíč |
| Upínací čtyřhran: | 3/8" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO SPÓŁKA Z OGRANICZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |
Související produkty
Stavitelná podpěra pod karoserii GEKO G02160 s nosností 3 tuny, výškovým rozsahem 290–420 mm a bezpečnostním pojistným kolíkem je spolehlivou a bezpečnou servisní pomůckou pro...
Mechanický násobič momentu MAR-POL 1" – až 4800 Nm pro povolování extrémně utažených šroubů. Vhodný pro nákladní vozy, stroje a průmyslové použití.
2t, 135-315mm, 200mm
1/2", 0-360°
1/2 "10-21mm, délka 77mm, 6ks,
3t, 135-500mm, délka rukojeti 90cm
Sada 22 kusů stlačováku brzdových pístů MAR-POL pro výměnu brzdových destiček, třmenů a dalších komponentů brzdového systému osobních automobilů, dodávek i lehkých užitkových...
Tenkostěnná nástrčná hlavice na svíčky 14 mm s prodlouženým tělem a upínání 3/8". Délka 250 mm poskytuje přístup k zapalovacím svíčkám usazeným hluboko v hlavě motoru, kde...
Podobné produkty
Teleskopický L klíč MAR-POL 17–19 mm pro snadné povolování kolových matic při přezouvání nebo defektu kola automobilu. Odolná konstrukce, protiskluzová rukojeť, vhodný do kufru...
S redukcí na čtyřhran 1/4" a 3/8", přesnost ±3,0%, rozlišení 0,1Nm, možnost výběru jednotek: N-m, kg-cm, kg-m, in-lb, ft-lb, LCD displej
1/2", 28-210Nm, 460mm
délka: 467 mm
Momentový klíč MAR‑POL 1/2″ s rozsahem 35–300 Nm (Ft‑Lb, Mkg). Robustní CrV konstrukce, délka 640 mm a přesné nastavení pro profesionální i domácí utahování šroubů.
40-200Nm, LED, kufr
1/2", 0-360°
1/2", 28-210Nm, CrV ocel, hlavice 17, 19, 21mm
1/4",5-25Nm, 270mm
upínání 1/2", utah. moment 60-340Nm, délka 585mm
upínání 1/2", utah. moment 40-200Nm, délka 531mm
upínání 1/4", utah. moment 4.5-30Nm, délka 350mm
utah. moment 120Nm, upínání 1/2", délka 195mm,
uchycení 3/8", utah. moment 10-60Nm,
utah. moment 135Nm, upínání 1/2", délka 195mm,