Nástěnná ocelová dílenská skříň 1200/1 GÜDE
Nástěnná skříň GÜDE 1200/1 s rozměry 1200 × 600 × 200 mm prostorově úsporná pro přehledné uložení nářadí, nástrojů a dílenského příslušenství přímo na stěně dílny, garáže či skladu bez zabírání cenného podlahového prostoru. Otevřený střední díl se dvěma vyjímatelnými dny a oboustranně uzamykatelná dvířka s cylindrickým zámkem a dvěma klíči zajišťují kombinaci rychlého přístupu k nejpoužívanějšímu nářadí a bezpečného uložení cenného vybavení.
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
Nástěnná dílenská skříňka 1200/1 GÜDE
- Ocelová konstrukce skříňky, s práškovou povrchovou úpravou, design se zaoblenými rohy.
- Otevřený střední díl se 2 vyjímatelnými dny oboustranně s uzamykatelnými dvířky, cylindrický zámek, každý se dvěma klíči.
- Vnitřní strana dvířek a zadní stěna skříně z děrovaného plechu s přídavnými výztužemi. Děrované plechy se čtvercovými otvory 10 mm.
Parametry skříňky
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Výška | 600 mm |
| Vzdálenost otvorů | 38 x 38 mm |
| Hmotnost (cca) | 25 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenské skříně |
|---|---|
| Hmotnost: | 26.1 kg |
| EAN: | 4015671409546 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |