ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Obruba záhonů hnědá, 9m, 10cm COLOUR BOX
Obrubník slouží jako skvělý doplněk ve vaší zahradě. Používá se k ohraničení záhonů, chodníků, trávníků apod. Zabraňuje přemnožení, šíření a přerůstání trávy, kořenů a plevele.
Parametry:
- Materiál: plast
- Barva: hnědá
- Délka: 9m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové obrubníky kolem záhonů, neviditelné obrubníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5907544411116 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 9 m |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 100 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
redukce vstup vnitřní závit S60x6, výstup vnitřní 3/4", kohoutek vstup 3/4", výstup 3/4" s koncovkou pro hadici 5/8" (16 mm)
celková šířka 420mm, šířka prac. části 340 mm, celková délka 148cm, průměr kola 150mm, délka hrotu 35mm
rozměr 1x1000m, tloušťka 15µm, rozteč otvorů 25cm, průměr otvoru 6.5cm, rozložení otvorů 1 řada, stabilizace UV1, životnost 1 rok
Podobné produkty
Neviditelný plastový obrubník 1m, 78mm, černá
Zahradní obruba BORDER o délce 6 m a výšce 15 cm s efektem pomerančové kůry precizně odděluje záhony, trávníky i chodníky. Odolný plast s UV stabilizací zabraňuje přerůstání...
Neviditelný obrubník, barva černá, libovolně tvarovaná délka 10 m, výška 4 cm, 20 ks kotev v balení
hnědá, rozměr 10mx40mm, 20 kolíků
hnědá, rozměr 10mx50mm, 20 kolíků
barva hnědá, rozměry 78mmx2.8mmx10m
barva černá, rozměry 78mmx2.8mmx10m
šířka 45mm, délka 100cm
délka 6 m, šířka 15 cm, tloušťka 2,8 mm, gramáž 2,83 kg/m², barva černá, povrch strukturovaný (efekt pomerančové kůry)