ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Obruba záhonů šedá, 9m, 20cm
Obrubník slouží jako skvělý doplněk ve vaší zahradě. Používá se k ohraničení záhonů, chodníků, trávníků apod. Zabraňuje přemnožení, šíření a přerůstání trávy, kořenů a plevele.
Parametry:
- Materiál: plast
- Barva: šedá
- Délka: 9m
- Výška: 20cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové obrubníky kolem záhonů, neviditelné obrubníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907544432265 |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 9 m |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 200 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Kompostér slouží k výrobě vlastního kompostu. Rozměry 2610/719/826 mm, Objem 1600l.
30g/m², 10x1,1m
1.3mm
24,5x21,5cm
2ks
686-1040mm
vnější průměr výtokového hrdla 44 mm
Vstup S60x6, výstup 1/2",3/4",1", 3 ks
průměr nálevky 25cm, výška nálevky: 21 cm, vnější závit 2", filtr
dvoučepelové nůžky, teleskopické 75-100cm, průměr větví max. 30mm
Podobné produkty
Zahradní obruba BORDER o délce 6 m a výšce 15 cm s efektem pomerančové kůry precizně odděluje záhony, trávníky i chodníky. Odolný plast s UV stabilizací zabraňuje přerůstání...
šířka 45mm, délka 100cm
délka 6 m, šířka 15 cm, tloušťka 2,8 mm, gramáž 2,83 kg/m², barva černá, povrch strukturovaný (efekt pomerančové kůry)