Pásky na vodiče, 3,6x280mm, 100ks, černé, NYLON, EXTOL PREMIUM
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
pásky stahovací na kabely černé, 280x3,6mm, 100ks, nylon PA66
- se zvýšenou odolností vůči UV záření
Parametry
- info: teplotní rozsah použitelnosti -40-85°C, minimální teplota při instalaci 0°C
- materiál: nylon PA66
- normy: CE
- technické parametry: 280x3,6mm, 100ks
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: odolnost v tahu 18kg, průměr smyčky 3,5-78mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stahovací pásky, spony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.142 kg |
| EAN: | 8595126945509 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 280 mm |
| Materiál: | nylon |
| Počet ks: | 100 ks |
| Šířka: | 3,6 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |