Pásmo ocelové, 30m, š. pásku 13mm EXTOL PREMIUM
30m, 13mm, 0,16mm
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
pásmo ocelové, 30m,š. pásku 13mm
- kovový pásek o tloušťce. 0,16mm
Parametry
- info: II. tř. přesnosti, obal kombinace ABS/pryž
- technické parametry: 30m,š. pásku 13mm
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: vnitřní mechanismus je pro rychlejší navíjení převodován v poměru 3:1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svinovací metry a pásma |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8595126981347 |
| Délka: | 30 m |
| Provedení: | pásma |
| Šířka pásku: | 13 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |