Pásová a talířová bruska 1100W GBTS 1100 GÜDE
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Pásová a talířová bruska 1100W GBTS 1100 GÜDE
Kombinovaná bruska, určená k broušení dřeva, plastových i kovových materiálů. Pásové broušení rovných povrchů (vč. svislých hran a vypouklých nebo konkávních okrajů obrobků); zabroušení okrouhlých tvarů, krátkých (čelních) ploch, faset apod. pomocí kotoučové brusky. Polohovatelné brusné rameno (rozsah nastavení: 90º, pracovní plocha: 375 x 150 mm); čelní bruska (průměr disku: 230 mm; sklopný opěrný stolek: 0 - 45º). Jednoduchá výměna/seřízení pásu prostřednictvím zajišťovacího šroubu a stavěcího kroužku, snadné upevnění brusných kotoučů (suchý zip).
Indukční motor 1.100 W/P1 (1.450 ot/min., typ provozu: S2/30 min.), vypínač v protiprachovém pouzdru, 2 m síťový kabel H05 VV-F.
Konstrukce: robustní litinová základna, hliníkový pracovní stůl (rozměry d x š: 190 x 125 mm), úhlový doraz, přípojky externího odsávání (2), stabilní podstavec.
Celkové rozměry (d x š x v): 720 x 525 x 1.383 mm, hladina akustického výkonu LWA: 90 dB (A), stupeň krytí: IP 20.
- Přípojka 230 V~50 Hz
- Volnoběžné otáčky 1.450 min-1
- Rychlost posuvu pásu 348 m/min.
- Hmotnost (brutto) 39,60 kg
- Výkon motoru 1.100 W/P1
- Brusný pás 1.220 x 150 mm
- Průměr brusného talíře 230 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 41.54 kg |
| EAN: | 4015671863263 |
| Kufr: | ne |
| Napájení: | 230 V |
| Odsávání prachu: | ano |
| Příkon: | 1100 W |
| Rozměr pásu: | 150 x 1220 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |