Plastový zahradní obrubník 3,9m, 187mm IBWI GARDEN BORDER (Barva: Hnědá)
3,9m, 186,5mm, 5ks=3,9m
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Plastový zahradní obrubník 3,9m, 187mm IBWI GARDEN BORDER (různé barvy)
Plastový obrubník slouží jako skvělý doplněk ve vaší zahradě. Používá se k ohraničení záhonů, chodníků, trávníků apod. S plastovým obrubníkem se snadno manipuluje a vytváří tak přirozenou bariéru. Obrubník je vyrobený z vysoce kvalitního plastu, odolný povětrnostním podmínkám.
Parametry:
- materiál: plast - odolný vůči povětrnostním vlivům
- délka modulu po složení: 3,9 m
- výška: 186,5 mm
- snadná montáž a demontáž
- snadný systém spojování modulů
- obsah balení: 5 ks = 3,9 m
- tloušťka materiálu: 3,25 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové obrubníky kolem záhonů, neviditelné obrubníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| EAN: | 5905197957418 |
| Barva: | Hnědá, Šedá, Terakotová |
| Délka: | 3,9 m |
| Materiál: | plast |
| Výška: | 187 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Prosperplast 1 Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Wilkowska 968 Rybarzowice 43-378 Polsko |
| E-mail : | contact@prosperplast.pl |