Pojízdný hydraulický zvedák GRH 3/470 GÜDE
3000kg, 130-465mm, 28,7kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Pojízdný hydraulický zvedák GRH 3/470 GÜDE
Pojízdný hydraulický hever, určený ke zdvihání osobních automobilů, přívěsů apod. v podmínkách garáží nebo domácích dílen (max. nosnost: 3 tuny).
Zdvih nosného ramena 130 - 465 mm, profilovaný zátěžový talíř (průměr: 110 mm; včetně pryžové dosedací podložky), plynulé spouštění břemen pootočením výpustného ventilu.
Konstrukce: robustní ocelový rám, pojezdová kola (2 pevná/2 otočná).
Příslušenství: dvoudílná zdvihací páka (s lícováním pro ovládání ventilu).
Celkové rozměry (d x š x v, bez ovládací páky): 550 x 340 x 160 mm.
Technické parametry:
- Maximální nosnost: 3.000 kg
- Maximální výška zdvihu: 465 mm
- Minimální výška: 130 mm
- Hmotnost (brutto): 28,70 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hydraulické zvedáky pojízdné |
|---|---|
| Hmotnost: | 29.7 kg |
| EAN: | 4015671603999 |
| Min. výška: | 130 mm |
| Nosnost: | 3000 kg |
| Typ: | Hydraulický |
| Výška zdvihu: | 465 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |