Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 Pl GÜDE
230V/50 Hz, 1 100 W, 20 000 l/hod., 8 m, 5,4 kg
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Ponorné kalové čerpadlo GS 1103 Pl GÜDE
Technická specifikace
Výkonné čerpadlo, určené k odčerpávání čisté i (silně) znečištěné povrchové vody. Automatické odčerpávání prosakující vody (např. z výkopů, jam, sklepních prostor apod.); přečerpání kalových vod z okrasných jezírek, zahradních nádrží atp. (max. velikost pevných částic: 35 mm). Plovákový spínač (s aretací), univerzální hadicová přípojka, plášť čerpadla z ušlechtilé oceli.
Motor 1.100 W/P1 (tepelná ochrana), 10 m síťový kabel H07 RN-F.
Konstrukce: nerezová hřídel motoru, keramická ucpávka, oběžné kolo z termoplastu (NORYL®), rukojeť pro pohodlné přenášení.
Celkové rozměry (d x š x v): 250 x 160 x 360 mm, max. hloubka ponoru: 7 m, max. teplota přečerpávané vody: 35 °C, stupeň krytí: IP X8.
Parametry
- Přípojka 230 V~50 Hz
- Max. průtok 20.000 l/hod.
- Max. velikost částic 35 mm
- Hmotnost (brutto) 5,40 kg
- Výkon motoru 1.100 W / P1
- Max. výtlačná výška 8 m
- Výstup pro hadici 25 mm ( 1" ) a 32 mm ( 1 1/4" )
- Průměr na konci výstupního hrdla 1"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová ponorná čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.9 kg |
| EAN: | 4015671854162 |
| Maximální čerpané množství: | 20 000 l/hod |
| Plovák: | s plovákem |
| Příkon: | 1 100 W |
| Výstup pro hadici: | 1", 1 1/4" |
| Výtlačná výška (výtlak): | 8 m |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |