Ponorné kalové čerpadlo 400W GS 4003 P GÜDE
Ponorné kalové čerpadlo GÜDE, určené k odčerpávání znečištěné vody. Automatické odčerpávání vzlínající vody (např. ze sklepních prostor, šachet, jam apod.); přečerpání kalových vod z nádrží, zásobníků, okrasných jezírek atp. (max. velikost pevných částic: 25 mm).
Parametry: 230V/50Hz, 400W, 8000l/h, 25mm, 5,5m, 1 1/4", 3,5kg
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Ponorné kalové čerpadlo 400W GS 4003 P GÜDE
Technická specifikace:
- Plovákový spínač (s aretací), úhlová přípojka 90º vč. redukce pro hadice s průměry 25 - 32 mm (1“ - 1 1/4“).
- Motor 400 W/P1 (tepelná ochrana), 10 m síťový kabel H07 RN-F.
- Konstrukce: keramická ucpávka, oběžné kolo z termoplastu (NORYL®), transportní rukojeť.
Celkové rozměry (d x š x v): 200 x 130 x 275 mm, max. hloubka ponoru: 7 m, max. teplota přečerpávané vody: 35 °C, stupeň krytí: IP X8.
- Přípojka 230 V~50 Hz
- Max. průtok 8.000 l/hod.
- Max. velikost částic 25 mm
- Hmotnost (brutto) 3,50 kg
- Výkon motoru 400 W/P1
- Max. výtlačná výška 5,5 m
- Průměr výstupního hrdla 1 1/4“
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kalová ponorná čerpadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 4015671854308 |
| Maximální čerpané množství: | 8 000 l/hod |
| Plovák: | s plovákem |
| Příkon: | neuvedeno |
| Výstup pro hadici: | 1", 1 1/4" |
| Výtlačná výška (výtlak): | 5,5 m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |
Související produkty
Požární hadice MAR-POL 52 mm × 20 m s tlakem 3 bar je odolná, flexibilní a vybavená hliníkovými rychlospojkami – ideální pro čerpání vody na zahradě, stavbě i v průmyslu....
Zahradní plastová konev pro vaši zahradu zahradě, k zalévání rostlin, květin, trávníků apod. Parametry: objem 10 l, rozměry 650×157×360 mm
10", PU
1ks, 20-35mm
Podobné produkty
napájení 230V/50Hz, příkon 400W, průtok 7500l/h, max. výtl. výška 5m, délka kabelu 10m
Napájení: 230 V ~ 50 Hz, Výkon: 400 Watt/P1, max Průtok: 7000 l / hod, max Vedoucí: 8 m, max Hloubka: 7 m, max Velikost částic: 1 mm
Příkon: 250 W, Max. dopravované množství vody: 5 000 l/h, Max. výtlak: 6 m, Max. ponorná hloubka: 5 m, Max. velikost pevných příměsí (nečistot) média: 5 mm
230V, 900W, 10m, 25mm, plovák
230V, 800W, 30m, 5500 l/h, 0,5mm, 7,5kg
230V/50Hz, 400W, max. výtlak 7m, 8000l/hod
Celkové rozměry (d x š x v): 210 x 175 x 365 mm, max. ponorná hloubka: 7 m, max. teplota přečerpávané vody: 35 °C, stupeň krytí: IP X8.
Ponorné membránové čerpadlo GEKO 280 W. Určené k čerpání čisté vody pro studny, jímky a nádrže s průměrem nad 100 mm. Díky výtlaku až 40 m a průtoku 900 l/h zvládne...
napětí: 230V/50Hz, příkon: 200W, čerpací výkon 3500l/h, max. výtlačná výška 5m, max. hloubka ponoru 5m, délka el. kabelu 10m ,
230V/50Hz, 750W, 13000l/h, nečistoty do 16mm, průměr výstupního hrdla: 1", 1-1/4", 1-1/2"
750W, max. ponor 7m, max. výtlak 8m, kabel 10m, 14000l/h, 4,1kg
Tlakové čerpadlo, 230V/50Hz 550W, 3000ot/min, 15m³/hod., výtlak 32m, výstup na hadici 1", plovákový spínač
napájení 230V/50Hz, příkon 900W, max. průtok 14000l/h, nečistoty do 35mm, průměr výstupního hrdla: 1", 1-1/4", 1-1/2"
Ponorné plastové čerpadlo G81464 s příkonem 400 W je ideálním řešením pro čerpání čisté i mírně znečištěné vody z nádrží, bazénů, jímek nebo zatopených prostor, rozměry...
230V/50Hz, 400W, 8000l/h, nečistoty do 35mm, průměr výstupního hrdla: 1", 1-1/4", 1-1/2", kabel 10m