POWX0611 Úhlová bruska 900 W - 115 mm POWERPLUS
220-240V, 900W, 115mm, M14, 1,9kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
POWX0611 Úhlová bruska 900 W - 115 mm POWERPLUS
- Napětí 220 - 240V / 50Hz
- Příkon 900 W
- Otáčky naprázdno 12.000 min-1
- Průměr kotouče 115 mm
- Rozměr hřídele M14
- Délka el. kabelu 3 m
- Hmotnost 1,9 kg
VLASTNOSTI
- Aretace vřetena
- Přídavná rukojeť (3 pozice)
- Ochranný kryt kotouče s rychlonastavením
- Měkčené držadlo
- LED kontrolka o připojení do sítě
BALENÍ OBSAHUJE
- 1x úhlová bruska
- 1x přídavná rukojeť
- 1x klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky | Flexy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.72 kg |
| EAN: | 5400338075650 |
| Kufr: | ne |
| Max. průměr kotouče: | 115 mm |
| Napájení: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 900 W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |