POWX0614 Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W POWERPLUS
220-240V, 1200W, 125mm, M14, 2,4kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
POWX0614 Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W POWERPLUS
- Napětí 220 - 240V / 50Hz
- Příkon 1.200 W
- Otáčky naprázdno 6.000-12.000 min-1
- Průměr kotouče 125 mm
- Rozměr hřídele M14
- Délka el. kabelu 3 m
- Hmotnost 2,4 kg
VLASTNOSTI
- Aretace vřetena
- Regulace otáček
- Přídavná rukojeť (3 pozice)
- Ochranný kryt kotouče s rychlonastavením
- Měkčené držadlo
- LED kontrolka o připojení do sítě
BALENÍ OBSAHUJE
- 1x úhlová bruska
- 1x přídavná rukojeť
- 1x klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úhlové brusky | Flexy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.02 kg |
| EAN: | 5400338075667 |
| Kufr: | ne |
| Max. průměr kotouče: | 125 mm |
| Napájení: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 1200 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |