POWXB40020 Aku multitool oscilační bruska 20V POWERPLUS
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
POWXB40020 Aku multitool oscilační bruska 20V POWERPLUS
Tento akumulátorový multitool oscilační bruska POWXB40020 z řady Powerplus XB lze použít pro širokou škálu úkolů. Kompaktní 20V elektrické nářadí je vybaveno výkonným a extra odolným bezuhlíkovým motorem. Díky svému kompaktnímu designu a nízké hmotnosti je manipulace s ním výjimečně snadná. Motor poskytuje rychlost otáčení 19 500 min-1 a 39 000 kmitů za minutu. Tuto rychlost lze upravit díky regulaci otáček tak, aby odpovídala materiálu obrobku a používanému příslušenství. Příslušenství lze rychle vyměnit díky rychloupínací systém bez použití nářadí. Tento stroj se dodává v praktickém úložném kufříku, včetně nabíječky, baterie 2,0 Ah, a příslušenství.
- Napětí 20 V
- Kapacita akumulátoru 2.000 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno 12.000 min-1
- Rychlost kmitání 24.000 min-1
- Doba nabíjení baterie 60 min.
- Hmotnost 0,94 kg
Vlastnosti
- Bezuhlíkový motor
- Lehká a kompaktní
- Elektronická regulace otáček
- Rychloupínací systém nástrojů
- Elektronická kontrola otáček
- Měkčené držadlo
- Příslušenství v balení
- Odsávání nečistot
Balení obsahuje
- 1x Aku oscilační bruska
- 1x baterie 20V 2.000 mAh LI-ION
- 1x nabíječka
- 1x brusná deska
- 1x pilový nůž
- 1x seškrabávací nůž
- 10x brusný papír (4x G120 / 3x G180 / 3x G240)
- 1x odsávací adaptér
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU brusky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| EAN: | 5400338092862 |
| Doba nabíjení: | 60 min. |
| Kapacita akumulátoru: | 2000 mAh |
| Napětí: | 20 V |
| Počet aku: | 1 |
| Typ akumulátoru: | Li-Ion |
| Typ brusky: | multifunkční |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |