POWXG6281 Elektrická sekačka 2000W 420mm POWERPLUS
230-240V/50Hz, 2000W, 420mm, 40l, 13,5kg
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
POWXG6281 Elektrická sekačka 2000W 420mm POWERPLUS
- Napětí 230 - 240V / 50Hz
- Příkon 2 000 W
- Otáčky naprázdno 3.450 min-1
- Záběr sečení 420 mm
- Centrální nastavení výšky 25-80 mm
- Objem koše 40 L
- Velikost předních kol 150 mm
- Velikost zadních kol 225 mm
- Hmotnost 13,5 kg
VLASTNOSTI
- Mulčování
- Žací nůž SHARPP
- Plastový koš
- Ukazatel náplně koše
- Sklopné rukojeti
- Nastavení výšky rukojeti
- Přepravní madlo
- Centrální nastavení výšky sečení (5 pozic)
- Podvozek z kvalitního plastu (PP)
- Měkčené držadlo
- Držák na odlehčení el. kabelu
BALENÍ OBSAHUJE
- 1x el. travní sekačka
- 1x mulčovací klín
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekačky na trávu |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 5400338077159 |
| Hmotnost produktu: | 13,5 kg |
| Objem sběrného koše: | 40 l |
| Požadované vlastnosti: | Mulčování |
| Příkon: | 2 000 W |
| Šířka záběru: | 42 cm |
| Typ pohonu: | elektrické |
| Typ sečení: | rotační |
| Velikost sečné plochy: | neuvedeno |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | VARO - Vic. Van Rompuy nv |
|---|---|
| Adresa : | Joseph Van Instraat 9 Lier 2500 Belgie |
| E-mail : | support@varo.com |