Řezný diamantový kotouč 230mm (oranžový) MAR-POL
Segmentový diamantový řezný kotouč MAR-POL 230 mm pro úhlové brusky. Vhodný k suchému i mokrému řezání betonu, kamene, cihel a stavebních materiálů. Vysoká životnost, přesný řez, průměr otvoru 22,2 mm.
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Řezný diamantový kotouč 230mm (oranžový) MAR-POL
- Použití pro řezání kamene, betonu, cihly, dlažeb, žuly, keramické dlažby.
- Velmi dobrá kvalita
- Velikost 230 x 22,2 mm
- Šířka kotouče: 3 mm
- Lineární rychlost max. 80 m/s
- Maximální otáčky 6600 ot./min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Diamantové řezné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.644 kg |
| EAN: | 5901969103076 |
| Montážní otvor: | 22,2 mm |
| Provedení: | segmentové |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Typ řezání: | neuvedeno |
| Vnější průměr kotouče: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A 26-020 Chmielnik Polska |