Sada pro kontejner na vodu IBC, redukce IBCS60 a kohoutek 3/4" s koncovkou
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Sada pro kontejner na vodu IBC, redukce IBCS60 a kohoutek 3/4" s koncovkou
Uzávěr vstup vnitřní závit S60x6, výstup vnitřní 3/4", kohoutek vstup 3/4", výstup 3/4" s koncovkou pro rychlospojku.
Specifikace:
- uzávěr: vstup s vnitřním závitem S60 x 6 // výstup závit 3/4"
- kohoutek: vstup 3/4" vnitřní závit // výstup 3/4" vnější závit
- plastová koncovka pro rychlospojku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IBC příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907544437130 |
| Typ: | redukce s ventilem |
| Venkovní průměr: | 3/4", rychlospojka |
| Vnitřní průměr: | 3/4", S60x6 (ø 60 mm, stoupání 6 mm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Čtyřcestný rozdělovač vody Bradas White Line pro efektivní rozvod vody na zahradě. Umožňuje připojení až čtyř hadic k jednomu kohoutku s možností nezávislého ovládání každého...
Kapací hadice Aqua Drop 7,5 m (1/2'') je určena pro nízkotlaké systémy zavlažování. Rovnoměrně distribuuje vodu podél celé délky hadice pomocí mikroperforací, čímž minimalizuje...
Membránové čerpadlo vhodné pro čerpání čisté vody z těžko přístupných míst (řek, nádrží, rybníků, hlubinných vrtů, studní apod.). Membránové čerpadlo poskytuje vysoký tlak vody...
50g/m², 5x1,6m
Podobné produkty
Redukce pro IBC kontejner S60x6, vnitřní závit na kohoutek 3/4". Určen pro zahrádkáře, majitele domů i firmy, které potřebují spolehlivě napojit kohoutky a hadice k IBC nádržím...
Praktická redukce pro IBC kontejner s vnitřním závitem S60x6 na kohoutek 1". Umožňuje snadné připojení zahradní hadice nebo ventilu. Ideální pro zavlažování a manipulaci s vodou.
vnitřní závit S60x6
vnitřní závit S60x6, vnější závit s odtokem S60x6
Kvalitní kulový ventil pro IBC nádrž s vnitřním závitem S75x6 a výstupem S60x6. Snadná montáž, odolný plast.
Odolná výlevka pro IBC nádrže s vnitřním závitem S60x6 – přesné dávkování a kompatibilita s 46mm výtokovým hrdlem. Vhodná pro standardní IBC kontejnery ve farmářství, průmyslu i...
vnitřní závit S60x6 ,kohoutek s ocelovým závitem 1/2" a těsněním
konektor pro rychlospojku, kohoutek1/2" s výstupem 2x 3/4", uzávěr S60x6 s otvorem 1/2", hadičník pro hadice 5/8"
Sada GEKO pro IBC kontejner obsahující redukci s vnitřním závitem S60/6 a zahradní ventil se vstupem 1/2" a dvěma výstupy 3/4" pro snadné a efektivní využití dešťové nebo...
redukce - vnitřní závit S60×6 pro IBC kontejner, vnitřní závit 3/4" pro kohoutek, materiál plast, ventil - vstup 3/4", výstup 1", vsuvka pro rychlospojku, materiál...