ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
sekera, nylonová násada, 1250g
- hlava sekery je tvrzená a upravená tmavým teflonovým filmem
Parametry
- technické parametry: 1250g
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: násada 60cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekery |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.558 kg |
| EAN: | 8595126978019 |
| Délka: | 600 mm |
| Druh sekery: | univerzální |
| Hmotnost produktu: | 1,3 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Podobné produkty
1700g, 72cm
1500g, 700mm
800g, 36cm
Sekera EXTOL PREMIUM s hmotností 1250 g a 70 cm dlouhou sklolaminátovou násadou je profesionální nástroj určený pro štípání dřeva, jehož sklolaminátová konstrukce účinně tlumí...
1250g, 800mm, rukojeť sklolaminát
3000g, 800mm, rukojeť sklolaminát
600g, 36cm
1000g, 45cm