ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
sekera štípací, sklolaminátová násada, 2000g
spliting Axe 2000g, fiberglass handle with nylon reinforced axe head, new fiberglass and handle with PP cover and TPR grip ,45# carbon steel axe head (HRC 42-52),fiberglass handle with FG over 65%, total length 860mm
- pryžová ochrana chrání násadu proti poškození při sekání
- rukojeť měkčená protiskluzovou TPR pryží
- sklolaminátová násada tlumí vibrace při sekání
Parametry
- technické parametry: 2000g
- značka: EXTOL PREMIUM
- doplňující parametr: násada 86cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekery |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 8595126978033 |
| Délka: | 860 mm |
| Druh sekery: | štípací |
| Hmotnost produktu: | 2 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Podobné produkty
550g, 23cm
650g, 36cm
1250g, 60cm
1700g, 72cm
1500g, 700mm
3000g, 91cm
800g, 36cm
4000kg, 91cm
Sekera EXTOL PREMIUM s hmotností 1250 g a 70 cm dlouhou sklolaminátovou násadou je profesionální nástroj určený pro štípání dřeva, jehož sklolaminátová konstrukce účinně tlumí...
3500g, 91cm
1250g, 800mm, rukojeť sklolaminát
3000g, 800mm, rukojeť sklolaminát
600g, 36cm