Šroubovák plochý, (-) 5,5x100mm, CrV EXTOL PREMIUM
(-) 5,5x100mm, CrV
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2022, 2023 A 2024
2022, 2023 A 2024
šroubovák plochý, (-) 5,5x100mm, CrV
- ergonomická rukojeť z tvrdého PP plastu, na povrchu měkčená kvalitní protiskluzovou TPR pryží zvýšuje kroutící sílu šroubováku
- dřík v matované úpravě z CrV
Parametry
- materiál: CrV
- technické parametry: (-) 5,5x100mm
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploché rovné šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| EAN: | 8595126975193 |
| Délka: | 100 mm |
| Šířka hrotu: | 5,5 mm |
| Typ šroubováků: | ploché |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |