Šroubovák plochý SUPERGRIP, (-) 8x150mm, CrV EXTOL PREMIUM
(-) 8x150mm, materiál: CrV
30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
šroubovák plochý SUPERGRIP, (-) 8x150mm, CrV
- šroubovák s protiskluzovou úpravou rukojeti SUPERGRIP docílené mixem 30% polypropylenu a 70% jemného dřevěného prachu
- fosfátovaný dřík z CrV oceli
Parametry
- materiál: CrV
- technické parametry: (-) 8x150mm
- značka: EXTOL PREMIUM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploché rovné šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.182 kg |
| EAN: | 8595126975377 |
| Délka: | 150 mm |
| Šířka hrotu: | 8 mm |
| Typ šroubováků: | ploché |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |