ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Stahovací pásky na vodiče 3.6x150mm 100 ks UV BLACK
Venkovní použití, odolné vůči UV záření.
Pro stahovaní vodíčů na stožárech, lanovodech a pod.
Využití:
- ve stavebnictví
- elektrorozvodech
- internetových přípojek
- anténních stožárech
- uchycení reklamních plachet, plastových bannerů
Vlastnosti:
- odolné vůči UV záření
- dlouhá životnost
- vysoká pevnost
- pružnost v ohybu
Parametry:
- rozměr: 3.6 x 150 mm
- počet v balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stahovací pásky, spony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5904182441871 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 150 mm |
| Počet ks: | 100 ks |
| Šířka: | 3,6 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
max.10mm
550x267x270mm, nosnost 19kg
šířka 1,2 m, délka 25 m, stínění 80 %, gramáž 90 g/m², barva zelená
šířka 1,5 m, délka 25 m, stínění 55 %, gramáž 60 g/m², barva zelená
šířka 2 m, délka 25 m, stínění 55 %, gramáž 60 g/m², barva zelená
rozměr 4.0.x6.4mm, 50 ks, materiál hliník
rozměr 4.0.x12.7mm, 50 ks, materiál hliník
rozměr 4.8.x10mm, 50 ks, materiál hliník
Měřič motohodin KAXL AG351A pro přesné sledování provozních hodin benzínových motorů a strojů. Díky indukčnímu snímání ze zapalovacího kabelu a voděodolnému provedení IP68...
5V, 100mA, kabel 140cm, rozměry klávesnice 495x145x40mm
5V, 300mA, kabel 150cm, rozměry klávesnice 435 x 175 x 32mm, 850g
6 tlačítek, USB C-USB A, ≤12400 DPI, 30G, kabel 1,8m
6 tlačítek, USB C-USB A, ≤12400 DPI, 30G, kabel 1,8m
800/ 1200/1600 DPI, dosah 10m, USB, rozměry 116x74x44mm, 93g
Podobné produkty
100ks, UV BLACK, 3,6x250mm
100ks, UV BLACK, 7,6x150mm
2.5mm 200mm
7.6mm 400mm
100ks, UV BLACK, 4,8x550mm
4,8x200mm 100ks
4,8x300mm 100ks