ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Stahovací pásky na vodiče 3.6x370mm 100 ks UV BLACK
Venkovní použití, odolné vůči UV záření.
Pro stahovaní vodíčů na stožárech, lanovodech a pod.
Využití:
- ve stavebnictví
- elektrorozvodech
- internetových přípojek
- anténních stožárech
- uchycení reklamních plachet, plastových bannerů
Vlastnosti:
- odolné vůči UV záření
- dlouhá životnost
- vysoká pevnost
- pružnost v ohybu
Parametry:
- rozměr: 3.6 x 370 mm
- počet v balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stahovací pásky, spony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.161 kg |
| EAN: | 5904182442410 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 370 mm |
| Počet ks: | 100 ks |
| Šířka: | 3,6 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Elektrikářské půlkulaté kleště s přímými indukčně kalenými čelistmi. Půlkulaté kleště jsou určené pro práci pod napětím do 1000 V.
SADPAL 1kg je účinný práškový čistič pro komíny, kotle a krby na tuhá paliva – ekologicky rozkládá saze a dehet, zvyšuje bezpečnost a prodlužuje životnost topného systému.
5W 350 lm 3.7V 1200mAh 120dB IPX4 125g
169x131mm, 4 LED diody, solární panel, baterie Ni-Mh 600mAh 1,2V Ni-Mh
Závěsný organizér pro uspořádání pracovního prostoru. Sada obsahuje 46 kusů dílů, které umožní efektivně ukládat a organizovat různé nástroje, šrouby, matky. Parametry: rozměry...
Závěsný organizér pro uspořádání pracovního prostoru v dílně. Sada obsahuje 74 kusů komponentů, které umožní efektivně ukládat a organizovat různé nástroje, šrouby, matky a...
Závěsný organizér KD3232 o rozměrech 560×305×355 mm představuje praktické řešení pro efektivní organizaci nářadí v dílně nebo garáži. Tento nástěnný model nabízí...
Nástěnný organizér na nářadí (51×41×22,5 cm) se 4 sloty a 2 policemi pro přehledné uložení vrtaček, úhlových brusek, aku šroubováků a příslušenství v dílně nebo garáži. Ideální...
Podobné produkty
2.5mm 200mm
7.6mm 400mm
100ks, UV BLACK, 3,6x250mm
100ks, UV BLACK, 4,8x550mm
4,8x200mm 100ks
4,8x300mm 100ks
šířka 2.5mm, délka 200mm
rozměry 4,8x300mm, počet 100ks