ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Stahovací pásky na vodiče 4.8x550mm 100 ks UV BLACK
Venkovní použití, odolné vůči UV záření.
Pro stahovaní vodíčů na stožárech, lanovodech a pod.
Využití:
- ve stavebnictví
- elektrorozvodech
- internetových přípojek
- anténních stožárech
- uchycení reklamních plachet, plastových bannerů
Vlastnosti:
- odolné vůči UV záření
- dlouhá životnost
- vysoká pevnost
- pružnost v ohybu
Parametry:
- rozměr: 4.8 x 550 mm
- počet v balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stahovací pásky, spony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.307 kg |
| EAN: | 5907544420729 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 550 mm |
| Počet ks: | 100 ks |
| Šířka: | 4,8 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
230V, 500W, 2000skoků/min., 40mm, 5mm
Převodové nůžky na plech FORTUM s délkou 255 mm a pravým zakřivením čelistí pro přesné a úsporné stříhání tenkých plechů, pozinkovaných materiálů, hliníkových tabulí a dalších...
Převodové nůžky na plech FORTUM s levým střihem jsou profesionálním nástrojem z kvalitní CrMo oceli pro přesné řezání plechů do tloušťky 1,2 mm. Díky převodovému mechanismu...
max.10mm
Podobné produkty
100ks, UV BLACK, 3,6x250mm
100ks, UV BLACK, 7,6x450mm
100ks, UV BLACK, 7,6x150mm
100ks, UV BLACK, 3,6x150mm
100ks, UV BLACK, 4,8x250mm
100ks, UV BLACK, 3,6x370mm
2.5mm 200mm