ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Stahovací pásky na vodiče 7,6x150mm 100 ks UV BLACK
Pro venkovní použití, odolné vůči UV záření.
Pro stahovaní vodíčů na stožárech, lanovodech a pod.
Využití:
- ve stavebnictví
- elektrorozvodech
- internetových přípojek
- anteních stožárech
- stahování reklamních plachet
Vlastnosti:
- odolné vůči UV záření
- dlouhá životnost
- vysoká pevnost
- pružnost v ohybu
Parametry:
- rozměr: 7,6 x 150 mm
- počet v balení: 100 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stahovací pásky, spony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5904182443622 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 150 mm |
| Počet ks: | 100 ks |
| Šířka: | 7,6 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Speciální elektrikářský nůž na odizolování kabelů EXTOL PREMIUM 8–28 mm je profesionální nůž pro bezpečné řezy izolace kabelů v podélném i obvodovém směru bez poškození izolace...
max.10mm
300x167x150mm, nosnost 6kg
Závěsný organizér na nářadí Kistenberg ORDERLINE KOR4 – 31 dílů pro přehledné uložení nářadí, spojovacího materiálu a doplňků. Modulární systém vhodný do dílny, garáže i provozů.
386 x 18 x 390 mm
Podobné produkty
100ks, UV BLACK, 7,6x450mm
2.5mm 200mm
7.6mm 400mm
100ks, UV BLACK, 7,6x250mm
100ks, UV BLACK, 4,8x250mm
100ks, UV BLACK, 3,6x250mm
100ks, UV BLACK, 3,6x150mm