30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Stříkací pistole s vrchní nádobkou Jet F GÜDE
Popis produktu:
Vhodná ke zpracování základních nátěrů a barev o různé viskozitě. Nádržka plastu, rukojeť pistole z hliníku. Nádrž s víčkem, rukojeť s regulací množství barvy a vzduchu. Komplet s přípojnou vsuvkou.
Parametry produktu:
| Přípojný závit: | 1/4" |
| Provozní tlak: | 3 - 6 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 160 - 300 l/min. |
| Průměr trysky: | 1,4 mm |
| Obsah sací nádobky: | 0,6 l (PVC) |
| Hmotnost (cca): | 1,3 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické stříkací pistole |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 4015671401304 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |