30 DNŮ NA VRÁCENÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
NAŠI EXPERTI VÁM
RÁDI PORADÍ
RÁDI PORADÍ
OVĚŘENO NAŠIMI
ZÁKAZNÍKY
ZÁKAZNÍKY
FINALISTI SHOPROKU
2025, 2024, 2023 A 2022
2025, 2024, 2023 A 2022
Strojní svěrák vrtačkový GÜDE
Popis produktu:
Těžké provedení z pevné litiny, upínací čelisti z jakostní oceli s profilováním na upínacích plochách. Pohyblivé vřeteno, velká upínací páka pro optimální přenos síly. Čistě broušené uložení čelistí, upevňovací drážky pro snadné upevnění na téměř všechny vrtací stoly.
Parametry produktu:
| Šířka čelisti: | 75 mm |
| Rozpětí: | 55 mm |
| Otvor: | 110 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svěráky vrtačkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 4015671383181 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Güde GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Birkichstrasse 6 Wolpertshausen 74549 Německo |
| E-mail : | info@guede.cz |