Věděli jste že 90% komunálního odpadu je možné dále recyklovat? Jednorázové obaly na potraviny, nepoužívané předměty nebo láhve a plechovky. To a mnohem více nemusí končit na smradlavých skládkách. Stačí jen třídit odpad.

 


skládka komunálního odpadu v Životicích u Nového Jičína.

 

Vytříděný odpad putuje k dalšímu využití. Tyto suroviny se nemusí vyrábět a lze je opakovaně použít. Efektivně se tak snižuje ekologické zatížení naší planety, odpad se tak nehromadí na smetištích a najde své uplatnění ve svém dalším životě.

 

Stále více lidí si uvědomuje, že naše planeta trpí. Denně se vyrábí nespočet tun obalového materiálů a jiných předmětů, které mají pouze jednoúčelové využití. Tím, že je umístíte do tříděného odpadu, jim dáte šanci na další život.

 

      

 

Koše na tříděný odpad jsou první a nejjednodušší krok, jak můžete ekologicky a rozumně nakládat s odpady ve svých domácnostech. Nic na tom není, stačí chtít a začít třídit.

 

Sada košů na tříděný odpad od Hoby Nářadí je praktické řešení do každé firmy, domácnosti, školy i na úřad. Jednoduše se vyprazdňují i čistí. Navíc se dají skládat na sebe a tím ušetříte místo a budou vždy po ruce.

 

      

 

Koše jsou vyrobeny z odolného plastu, mají praktické samozavírací víko a můžete je mít ve dvou barevných variantách. Klasická sněhově bílá, která je vhodná do většiny interiérů, nebo velice moderní antracitová.

 

Třídit můžete plast, papír, sklo. Dále také kovy, bioodpad skvěle poslouží do kompostu. Popelnice na tříděný odpad jsou ve všech městech a obcích. Nejsou tam zbytečně. Třídění odpadu má svůj smysl.

 

 

Tím, že vysypete odpad do popelnice, jeho život nekončí. Většinou putuje na skládky nebo do spaloven, kde je uchován stovky let. Skutečně chcete po sobě nechávat takovouto nesmazatelnou odpadní stopu?


 

Zde je odkaz na koše na tříděný odpad za bekonkurenční cenu: https://www.hobynaradi.cz/popelnice-a-odpadkove-kose/

 

 

Podívejte se na naše video, kde se mimo jiné dozvíte, jak se nakládá s vytříděným odpadem.