Utahovák, násobič momentu 1" 1:68, 6000 Nm GEKO
Mechanický násobič momentu GEKO s převodovým poměrem 1:68, maximálním kroutícím momentem 6 000 Nm, upínacím čtyřhranem 1" a dvěma ořechy pro matice 27 a 33 mm dodávaný v praktickém plastovém kufru. Spolehlivý nástroj pro utahování a povolování kolových matic nákladních automobilů, traktorů, návěsů, přívěsů a dalších těžkých strojů, u nichž standardní klíče nedokáží vyvinout dostatečnou sílu.
Princip mechanického násobení síly s poměrem 1:68 umožňuje obsluze vyvinout extrémní kroutící moment 6 000 Nm pomocí relativně malé ruční síly.
Parametry: 1", 6 000 Nm, 27 a 33 mm, 1:68, kufr.
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Utahovák, násobič momentu 1", 1:68, 6000 Nm GEKO
- Násobič momentu 1:68
- Maximální kroutící moment 6 000 Nm
Výborný pomocník pro auto nebo do dílny. Vyvine velký kroutící moment pomocí malé ruční síly a usnadní tak utažení matic kol u nákladních automobilů, traktorů, návěsů, přívěsů nebo uvolnění zkorodovaných šroubových spojů. Znásobuje sílu a tím je pro vás povolení kola v podstatě jednoduchá a nenáročná práce. Balení obsahuje ořechy pro matice 27 a 33 mm.
Obsah balení
- plastový kufr
- Klíč 1"
- Ručka
- Prodloužení
- Násady o velikosti 27 mm a 33 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klíče momentové, násobiče momentu |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.66 kg |
| EAN: | 5901477108365 |
| Kroutící moment: | 6 000 Nm |
| Typ: | násobič momentu |
| Upínací čtyřhran: | 1" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Spacerowa 3 Kietlin 97-500 Polsko |
| E-mail : | geko@geko.pl |