Pokud u nás objednáte zboží, které je skladem do středy 21.12. 2016 do 11:00, tak si můžete být jisti, že vám balík bude doručen do Vánoc. Mějte však na paměti, že nejsme všemohoucí. Proto neovlivníme tlak, který je ve vánoční době vyvíjen na dopravce, kteří v důsledku toho nestíhají doručovat. Proto vám v emailu zašleme sledovací kód zásilky, díky kterému budete vědět, kdy se vaše zásilka toulá a koho máte urgovat. Stejně tak nevládneme počasí, proto nemůžeme ovlivnit ani to, že balíček zapadne spolu s dopravcem v závěji či uklouzne na náledí.
   

A jelikož vám děláme rádi radost, využijte našeho vánočního bonusu. Zboží, které je převzaté do 24.12. 2016 má prodlouženou lhůtu pro vrácení ze 14 dnů na 30 dnů. Takže pokud se vám sejdou například dvě sekačky pod stromečkem, nebo jste se ukvapili s výběrem, můžete zboží vrátit do 30 dnů a nekazit si tak vánoční svátky honem za vrácením peněz nebo výměnou zboží. Za jakých podmínek můžete zboží vrátit najdete zde.
   

Užijte si Vánoce 2016 bez stresu a shonu jedině s Hobynaradi.cz. A teď už chybí jen zapnout televizi, zakousnout cukroví, naladit pohádky a pozor na kosti při štědrovečerní večeři.