ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
ventil zahradní, 1"
- tělo ze slitiny zinku odolné proti korozi
Parametry
- technické parametry: 1"
- značka: EXTOL CRAFT
- doplňující parametr: cca 290g, přívod ventilu s vnějším závitem 1", určeno pro hadici o průměru 1"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kohoutky a ventily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8595126969055 |
| Vstupní průměr: | 1" |
| Výstupní průměr: | 1" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Bartošova 40/3 Zlín 760 01 Česko |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
Související produkty
Praktická redukce pro IBC kontejner s vnitřním závitem S60x6 na kohoutek 1". Umožňuje snadné připojení zahradní hadice nebo ventilu. Ideální pro zavlažování a manipulaci s vodou.
Filtr na kohoutek WHITE LINE s vnitřním závitem 1" a redukcí na 3/4" pro mechanické předčištění vody ze zahradního kohoutku před vstupem do zavlažovacího systému, postřikovače...
rozměr 230x130x160mm,
průměr 1", tloušťka těsnění 3mm, tloušťka matice 13mm, materiál plast, guma
Podobné produkty
3/4", 230g, ocelová páka a ventil, tělo ze slitiny zinku
Zahradní ventil s připojením G1/2" a dvěma koncovkami G3/4" umožňuje pohodlné rozdělení vody ze zahradního kohoutku do dvou směrů. Díky dvěma samostatným uzávěrům můžete...
3/4" x 1" x 1", masaz s povrchovou úpravou niklováním
1/2", 220g, ocelová páka a ventil, tělo ze slitiny zinku
vnější závit - vstup 3/4", vnější závit koncovka 3/4", konektor
vnější závit - vstup 3/4", vnější závit koncovka 1/2"
vnitřní závit 2x3/4"
vstup 1/2", rozměr 105x107x40mm, barva zlatá