ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2022, 2023 A 2024
Ventil zahradní 1/2", koncovka 3/4"
Praktický univerzální uzávěr určený pro připojení hadic. Tělo ventilu je vyrobeno z plastu. Kompatibilní s produkty série WHITE LINE.
Vlastnosti:
- vnější závit na vstupu: 1/2 "
- vnější závit na výstupu: 3/4 " + připojení na kohoutek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kohoutky a ventily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907544430605 |
| Vstupní průměr: | 1/2" |
| Výstupní průměr: | 3/4" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Zajistěte si automatizaci zavlažování vaší zahrady s tímto praktickým automatickým ventilem, s nastavitelným časovačem a přehledným LCD displejem.
Zahradní hadice CARAT s délkou 50 metrů a průměrem 1/2" pro větší zahrady. Kvalitní vícevrstvá hadice z prémiových materiálů s označením CARAT zaručuje výjimečnou odolnost proti...
Zahradní hadice CARAT s délkou 50 metrů a průměrem 3/4" pro majitele větších zahrad, kteří vyžadují maximální průtok vody na delší vzdálenosti. Vhodné pro rychlou zálivku...
20m, 1/2"
Čtyřcestný rozdělovač vody Bradas White Line pro efektivní rozvod vody na zahradě. Umožňuje připojení až čtyř hadic k jednomu kohoutku s možností nezávislého ovládání každého...
Praktická zahradní hadice NTS YELLOW v délce 25 metrů a průměru 5/8" v žluté barvě pro maximální viditelnost pro každodenní zalévání, zavlažování a venkovní práce s vodou na v...
50m, 1"
Třívrstvá zahradní hadice SPRINT od značky BRADAS pro zalévání zahrady, mytí auta či úklid terasy po celou sezónu. Konstrukce z měkčeného PVC s vnitřní černou vrstvou odolnou...
Hlubinné vodní čerpadlo MAR-POL s výkonem 0,75 kW pro čerpání čisté vody z hlubokých studní a vrtů až do hloubky 63 metrů. Nerezové tělo čerpadla, motor s olejovým chlazením a...
Podobné produkty
3/4", 230g, ocelová páka a ventil, tělo ze slitiny zinku
1/2", 220g, ocelová páka a ventil, tělo ze slitiny zinku
Zahradní ventil s připojením G1/2" a dvěma koncovkami G3/4" umožňuje pohodlné rozdělení vody ze zahradního kohoutku do dvou směrů. Díky dvěma samostatným uzávěrům můžete...
vnější závit - vstup 3/4", vnější závit koncovka 1/2"
vnitřní závit 2x3/4"
vstup 1/2", rozměr 105x107x40mm, barva zlatá
vstup 1/2", rozměr 105x107x40mm, barva stříbrná