ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Ventil zahradní závit 3/4" s rychlospojkou WHITE LINE
Praktický univerzální uzávěr určený pro připojení hadic. Tělo ventilu je vyrobeno z plastu. Kompatibilní s produkty série WHITE LINE.
Specifikace:
- vnější závit na vstupu: 3/4"
- vnější závit na výstupu: 3/4"
- rychlospojka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní kohoutky a ventily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907544430612 |
| Vstupní průměr: | 3/4" |
| Výstupní průměr: | 3/4" |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | BRADAS Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Marii Konopnickiej 5 Olesno 46-300 Polsko |
| E-mail : | bradas@bradas.pl |
Související produkty
Zahradní hadice CARAT s délkou 50 metrů a průměrem 3/4" pro majitele větších zahrad, kteří vyžadují maximální průtok vody na delší vzdálenosti. Vhodné pro rychlou zálivku...
Čtyřcestný rozdělovač vody Bradas White Line pro efektivní rozvod vody na zahradě. Umožňuje připojení až čtyř hadic k jednomu kohoutku s možností nezávislého ovládání každého...
Praktická zahradní hadice NTS YELLOW v délce 25 metrů a průměru 5/8" v žluté barvě pro maximální viditelnost pro každodenní zalévání, zavlažování a venkovní práce s vodou na v...
Hlubinné vodní čerpadlo MAR-POL s výkonem 0,75 kW pro čerpání čisté vody z hlubokých studní a vrtů až do hloubky 63 metrů. Nerezové tělo čerpadla, motor s olejovým chlazením a...
Umožňuje rychlé připojení dalších komponent zavlažovacího systému
Kartáč na mytí aut, dvoufunkční.
Adaptér WHITE LINE na vodovodní kohoutek s 2 vývody 3/4"–1" je určený pro zahrádkáře a majitele zavlažovacích systémů, kteří potřebují rozdělit přívod vody na dvě samostatně...
Podobné produkty
3/4", 230g, ocelová páka a ventil, tělo ze slitiny zinku
1/2", 220g, ocelová páka a ventil, tělo ze slitiny zinku
Zahradní ventil s připojením G1/2" a dvěma koncovkami G3/4" umožňuje pohodlné rozdělení vody ze zahradního kohoutku do dvou směrů. Díky dvěma samostatným uzávěrům můžete...
vnější závit - vstup 3/4", vnější závit koncovka 1/2"
vnitřní závit 2x3/4"
vstup 1/2", rozměr 105x107x40mm, barva zlatá
vstup 1/2", rozměr 105x107x40mm, barva stříbrná
Ventil zahradní PP0911 s průměrem vstupního závitu 1/2" pro připojení zahradních hadic při zavlažování zahrady. Parametry: 1/2", poniklovaná mosaz