Vodící lišta na řetězové pily a 2 řetězy 35cm 14" 3/8" 52z CATA
Délka lišty: 14" / 35cm, Rozteč zubů řetězu: 3/8", Šířka drážky: 1,3 mm, Počet zubů: 52
ZBOŽÍ BEZ STAROSTÍ
RÁDI PORADÍ
ZÁKAZNÍKY
2025, 2024, 2023 A 2022
Vodící lišta na řetězové pily a 2 řetězy 35cm 14" 3/8" 52z CATA
Lišta a řetězy jsou vyrobeny z pevného materiálu odolného proti oděru a vysoké teplotě, který vzniká během provozu pilového řetězu.
Parametry
- Délka lišty: 14" / 35cm
- Rozteč zubů řetězu: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Počet zubů: 52
Obsah balení
- lišta 14"/35cm
- 2 x řetěz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady - lišta+řetěz |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5901969113822 |
| Délka lišty: | 14" – 35 cm |
| Počet článků: | 52 |
| Rozteč: | 3/8" |
| Šířka drážky: | 1,3 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | MAR-POL ŚCIANA SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|---|---|
| Adresa : | Suchowola 6 /A Chmielnik 26-020 Polsko |
| E-mail : | b2b@marpolchmielnik.eu |
Související produkty
Šířka: 69 mm, Výška: 32mm, Rozteč otvorů: 33 mm
Elektrická bruska a ostřička řetězů motorových pil MAR-POL s příkonem 85 W, otáčkami 4 800 ot./min., brusným kotoučem 108×23×3,2 mm a hmotností 3 kg je snadno přenosnou...
155mm, 30mm
Ruční bruska pilových řetězů běžných typů s odpovídajícím kulatým pilníkem. Jednoduchá a přesná obsluha díky upevnění.
Koza MAGG s držákem na řetězovou pilu pro pohodlné řezání kulatiny, větví a palivového dřeva řetězovou pilou bez nutnosti nebezpečného přidržování dřeva rukama nebo nohou. Pevná...
2x570x500x780mm, 227,5kg, 3,8kg
Ruční bruska pilových řetězů s odpovídajícím kulatým pilníkem. Jednoduchá a přesná obsluha díky upevnění.
pilník kulatý, průměr pilníku: 4.8mm
pilník kulatý, průměr pilníku: 5.5mm
Podobné produkty
14", 3/8", 1,3mm, 50 zubů
Délka role 1640 článků, 30,5m, 1,3mm. 3/8", 30x spojka, 32x obal
Kvalitní náhradní sada Oregon pro vaši pilu: lišta 120SDEA041 a řetěz 91P045X přinášejí spolehlivý výkon, nízké vibrace a dlouhou životnost. Sada je určena pro každodenní řezání...
16", 3/8", 1,3mm, 57 zubů
14", 3/8", 1,3mm, 52 zubů
14", 3/8", 1,3mm, 52 zubů, lišta+2 řetězy
14", 3/8", 1,3mm, 50 zubů, lišta+2 řetězy
14", 3/8", 1,3mm, 50 zubů
15", 0,325", 1,5mm, 64 zubů
celková délka 305mm, rozteč řetězu 3/8", 1.3mm, 40 zubů